Bernardo hidravlični zarezovalni stroj HA 200 x 6 VSW
Bernardo hidravlični zarezovalni stroj HA 200 x 6 VSW ...è stato ordinato al fornitore e verrà spedito non appena sarà di nuovo disponibile.
Iscriviti alla nostra newsletter
Ricevi gli ultimi aggiornamenti su tutte le nostre nuove collezioni, saldi, offerte e date di arrivo dei prodotti.
-
Descrizione
-
Sicurezza del prodotto
-
Recensioni
Descrizione
Hidravlični zarezovalnik Bernardo HA 200 x 6 VSW
Hidravlični zarezovalnik Bernardo HA 200 x 6 VSW je vsestranski in robusten stroj, zasnovan za kotno rezanje in prebijanje pločevine. Z njim lahko obdelujemo debeline do 6 mm (400 N/mm²) in 3 mm na materialih s trdnostjo 600 N/mm². Zahvaljujoč 24 hodom/minuto in nastavljivemu kotu rezanja od 30° do 140° ponuja veliko prilagodljivosti in natančnosti pri obdelavi. Miza velikosti 900 x 990 mm z višino 940 mm zagotavlja veliko delovnega prostora. Integrirana prebijalna enota omogoča luknje do Ø 35 mm na debelinah 6 mm, kar širi paleto uporabe stroja. Opremljen z motorjem 4,0 kW/400 V in konstrukcijo, ki tehta več kot 1000 kg, zagotavlja stabilnost in dolgo življenjsko dobo. Z varnostnimi napravami in standardno opremo je popolna izbira za delavnice in kovinske delavnice.
Glavne specifikacije
Nastavljiv kot reza od 30° do 140°
Zmogljivost rezanja do 6 mm (400 N/mm²) in 3 mm (600 N/mm²)
Delovna miza 900 x 990 mm z višino 940 mm
Delovna hitrost: 24 udarcev/minuto
Vgrajena prebijalna enota do Ø 35 mm
Motor 4,0 kW / 400 V
Trdna konstrukcija s težo 1020 kg za stabilnost in vzdržljivost
Varnostne naprave z zasilnim pedalom in ščitniki iz pleksi stekla
Tehnična miza:
| Določite | Vrednost |
|---|---|
| Znamka | Bernardo |
| Model | HA 200 x 6 VSW |
| Največja debelina pločevine (400 N/mm²) | 6,0 mm |
| Največja Debelina Pločevina (600 N/mm²) | 3,0 mm |
| Dolžina reza | 200 x 200 mm |
| Kot reza | 30° – 140° |
| Hibki na minuto | 24 |
| Dimenzije mize | 900 x 990 mm |
| Višina mize | 940 mm |
| Preluknjalna enota – največja luknja | Ø 35 mm |
| Največja debelina prebijanja | 6,0 mm |
| Moč motorja | 4,0 kW / 400 V |
| Dimenzije stroja (Š x G x V) | 900 x 990 x 1200 mm |
| Teža | pribl. 1020 kg |
Vsebina paketa:
Komplet rezil
Prebijala in matrice Ø 12 mm
2 nastavljiva omejevalnika materiala
Zaščita iz pleksi stekla
Nožni pedal z zasilno zaustavitvijo
Logistika
Dostava v Bernardo: 5–9 delovnih dni (7 dni na jug). Na voljo so originalni rezervni deli s odpremo v 3–5 delovnih dneh. Na voljo je podpora strankam v italijanščini.
Pogosto zastavljena vprašanja
Kakšna je razlika med ročnimi in hidravličnimi zarezovalniki HA?
Ročni zarezovalniki AK (80–150 mm) se upravljajo z ročico – primerni so za manjše proizvodnjo na pločevini debeline do 3 mm. Hidravlični zarezovalniki HA (200–250 mm) imajo motoriziran hidravlični pogon: vrhunsko rezalno silo, povečano zmogljivost rezanja pločevine (do 6,5 mm), daljše dolžine rezanja in enostavno serijsko proizvodnjo. HA je izbira za neprekinjeno profesionalno proizvodnjo.
Kakšna je največja debelina nerjavečega jekla s HA?
Nazivna zmogljivost se nanaša na jeklo S235 (400 N/mm²). Pri nerjavečem jeklu AISI 304 (600 N/mm²) se zmogljivost zmanjša za 30–40 %. Pri aluminiju se poveča za 30–50 %. Za specifične materiale visoke trdnosti se obrnite na Krollit.
Ali so rezalni noži zamenljivi?
Da. Rezalni noži in matrice so zamenljivi, ko se obrabijo. Originalni nadomestni noži Bernardo so na voljo z dostavo v 3–5 delovnih dneh.
Ali ima HA 200 VSW integrirano poševno rezanje?
Da. Pripona VSW pomeni, da ima zarezovalnik HA 200 VSW funkcijo spremenljivega poševnega reza – omogoča kote, ki niso 90°, za izdelavo nestandardnih oblik. Standardni HA 250 reže le pri fiksnih 90°.
Ali so na voljo servis in rezervni deli?
Originalni rezervni deli so na voljo z dostavo v 3–5 delovnih dneh. Na voljo je podpora strankam v italijanščini.













